שירותי מאזדה פורד
מבצעים
פחחות וצבע
מחלקת מכונאות רכב
מחלקת חשמל
מחלקת דיאגנוסטיקה
ביקורת איכות
איסוף ושינוע
גלריית תמונות
שאלות ותשובות
המסייעת
לקוחות ממליצים
צור קשר
הזמן טיפול
חדשות
פורד טרנזיט קסטום החדש
הטרנזיט קסטום החדש
להמשך...
כתבות

מידע שימושי מאת איציק ודיצר

להמשך...
פורד מנצחת בתערוכת ז'נבה

פורד מציגה את הפוקוס החדשה

להמשך...
מראה מחודש למאזדה 6

בקרוב תגיע אלינו המאזדה 6 החדשה.

להמשך...
לכל החדשות
 

מחלקת חשמל ומיזוג אויר

מרכז שירות "איציק ודיצר" - "מאזדה פורד"  מצויד במכשור טכנולוגי חדיש ומהמתקדמים בארץ,  אצלנו תוכלו לקבל את השירות הטוב והמיקצועי בכל הנוגע לחשמל ומיזוג ברכב. עובדי מחלקת החשמל מקצועיים ואמינים ביותר, העובדים והיועצים עוברים השתלמויות והדרכות בדלק מוטורס.   

 

 מתי אנו זקוקים לחשמלאי רכב ברמלה ?


ברכבים רבים אפילו החדישים שבניהם אנו נתקלים בבעיות ובתקלות רבות דבר המצריך מאתנו פנייה למוסך על מנת שיאתר את הבעיה בקלות ובמהירות ואף ייתן בעבורנו פתרון ראוי ומתאים בכדי שנוכל להמשיך וליהנות מרכבינו.
הבעיות שעלולות לצוץ לנו פתאום הם רבות ושונות כגון מצב שבו המצבר נותן את אותותיו ומפסיק לתפקד בצורה יעילה, דבר אשר גורם לחלקים הרבים הקשורים אליו גם להפסיק לעבוד ולתפקד, בנוסף עלולות לצוץ תקלות מכניות ברכב ואפילו אף במקרים שבהם מתחשק לנו לשדרג את הרכב מבחינה חיצונית מקרה בו אנו זקוקים למוסך אשר נותן שירותי פחחות וצבע.

המערכת החשמלית ברכבים הינה מורכבת ולא כל אחד יכול לזהות את מקור הבעיה במערכת החשמל, יש לציין שמערכת חשמל תקולה פוגעת בביטחון הרכב והנוסעים בו, על כן במקרה בו יש תקלה ואפילו ספק הכי קטן יש לפנות לחשמלאי רכב פורד אשר יפתור לכם את התקלה במידיות ובמקצועיות.

המקרים להם אנו נדרשים לפנות לחשמלאי רכב ברמלה הם רבים ושונים אחד המקרים הנפוצים הוא במקרה ומצבר הרכב נחלש או ניגמר וכתוצאה מכך חלקים ברכב הקשורים למצבר מפסיקים לפעול ולתפקד בצורה יעילה, כמו שלט רכב אשר לא מגיב לפתיחה וסגירה, לוח השעונים לא מואר, הרכב לא מניע ועוד מקרים נוספים הקשורים להיחלשות המצבר.
מקרה נוסף בו אנו זקוקים לחשמלאי רכב פורד הוא במקרה בו מערכת החשמל בחלונות האוטו חדלו מלעבוד דבר שלא מאפשר לנו את פתיחתם וסגירתם דבר שרק חשמלאי רכב יוכל לזהות ולבדוק בעזרת המכשור המתקדם והמקצועי.

נתקלתם בתקלה במערכת החשמל של הרכב ? זקוקים לחשמלאי רכב מאזדה ? פנו עוד היום למרכז השירות מאזדה ופורד ברמלה, שם תיהנו משירות מקצועי ויעיל על ידי צוות חשמלאי רכב מיומנים ומנוסים אשר יאתרו את הבעיה ויטפלו בה באופן מקצועי ואדיב.

 

מוסך מורשה מאזדה | מוסך מורשה פורד

טופס פנייה
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
הערות: